Hakkımızda

favicon engince toplu sms

Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri SAN. TİC. LTD. ŞTİ Hakkımızda

Engince.Net Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. 1999 yılında Engin ORUÇ tarafından kurulmuştur.  Engince ismi yüklenen manasıyla “Bizce İletişim” slogan ve anlayışından esinlenerek sektördeki güvenilir ve titiz çalışma prensiplerini hiçbir zaman yitirmeden çalışan firmamız, teknolojik gelişmeleri de çok yakından takip ederek ve sürekli yenilenerek sektörde binlerce işletme , kurum ve şahıslara verdiği hizmetin yanı sıra telekomünikasyon ve iletişim alanında hizmet veren onlarca firmaya alt yapı desteği sağlayarak dev firmaların çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Bu süre zarfında istihdam ettiği birçok çalışanını sektörde profesyonel meslek sahibi yada girişimci olarak kazandırırken hali hazırda yetiştirmekte olduğu stajyerlerini meslek sahibi yapabilmek için eğitim görevini üstlenmiş ve profesyonel çalışanlarına kariyer yapma imkanını sunmuştur. 2000 yıllarından bu yana yaklaşık olarak 50.000 müşterisine ve 1000 üzerindeki iş ortağına hizmet veren firmamız birikim, tecrübe ve güvenle yarınlar içinde referans olmaya devam edecektir… İletişim ünvanıyla başladığı Ticari Ünvan ve Markasıyla Adından ve Hizmetlerinden ödün vermeden yıllar boyu hizmet kalitesini arttırarak ticari gelişimini sürdürmüştür.

Misyonumuz : Engince.Net Sunduğu Ürün ve Hizmet kalitesinden ve “Müşteri : Varlık sebebimizdir” ilkesinden taviz vermeden Müşteri Memnuniyetini ön planda tutup daha kaliteli, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz : Engince.Net Engince İletişim ve Bilgi Teknolokileri SAN. TİC. LTD. ŞTİ  olarak Faaliyet göstermekte olduğumuz alanlarda 2000 yılından bu yana Saygınlığı, Güvenilirliği ve girişimciliği ile tanınan firmamızın bulunmuş olduğu konumu koruyarak her geçen gün dahada gelişen alt yapısıyla alanında bir Referans Noktası olmayı hedeflemektedir.

Verdiğimiz Hizmetler : Türkiye geneli onlarca Toplu SMS ve Parça kontör bayiliği ve Fatura Ödeme Merkezi bayiliği veren siteye alt yapı desteği vermenin yanı sıra binlerce Kuruma / Firmaya / İşletme ve Şahıslara  Toplu SMS, alanında Parça Kontör Bayiliği, alanında ve Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği, alanında hizmet veriyoruz.

 

Firma Ünvanı : Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ.

Yetkili Denetim Mercii : BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)
BTK Lisans Numarası   : STH-195 STH Yetki Tarihi: 01.02.2011

Vergi Dairesi     : Gökalp
Vergi Numara   : 335 044 2869
Ticaret Odası     : Diyarbakır Ticaret odası
Ticaret Sicil No : 28252

Adres    : İstasyon Cad Devran Sit. No:23
Merkez : 0 (412) 224 0 666
Mobile  : 0 (544) 466 6 466
Mobile  : 0 (546) 533 3 533
E-Mail   : bilgi@engince.net

 

http://www.engince.net Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. Resmi Sayfasıdır.

http://www.aktifkontor.net Toptan Parça TL Kontör yükleme bayiliği

http://www.gsmbilgi.net Toptan Parça TL yükleme ve BDDK dan Lisanslı Yasal Fatura Ödeme Merkezi

Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ - Engin ORUÇ - TARİHÇEMİZ
1999

KURULUŞ

İlk perakende mağazamızın açılışı.

2001

GELİŞİM

Sektördeki ilk dağıtım işini üstlenmiş ve Gsm Aksesuarları ile birçok GSM Mağazasına tedarik hizmeti sunmuştur.

2003

PARÇA KONTÖR ve TL YÜKLEME SİTESİ AÇILDI

2003 yılında http://www.gsmbilgi.net internet sistemiyle bulunduğu bölgede Parça TL ve Paket yükleme alanında hizmet vermeye başlamıştır.

2004

TÜRKİYE GENELİ SATIŞ BAŞLADI

2004 yılında http://www.gsmbilgi.net sistemi ile Türkiye genelinde 81 ildeki Gsm ve İletişim mağazalarına Parça TL yükleme bayiliği verilmeye başlandı.

2005

PARÇA TL YÜKLEME Servisine FATURA ÖDEME MERKEZİ eklendi

Parça kontör TL yükleme sistemine Fatura Ödeme merkezi bayiliği ekleyerek Türkiye geneli 81 ildeki bayi ağını ve hizmetlerini geliştirerek yoluna devam etmiştir.

2006

Birçok sisteme altyapı desteği verildi

2006 Yılında http://www.gsmbilgi.net ile perakende Parça TL Kontör ve paket yükleme bayiliği dağıtımının yanı sıra onlarca Parça kontör sitesine alt yapı desteği verilmeye başlandı.

2006

Yeni TOPLU SMS Hizmeti

http://www.diyarsms.net sitesi ile Toplu SMS Gönderimi sitesi ve Programı ile Türkiye geneli yüzlerce Kurum / Kuruluş / Dernek / Vakıf ve benzeri işletmeleri Toplu sms gönderimi hizmeti vermeye başlandı.

2009

TOPLU SMS hizmeti Distribütörlüğü

Genel bayi ağının yanı sıra birçok Toplu SMS gönderimi yapan siteye TOPLU SMS hizmeti vermeleri için altyapı desteği sağlandı.

2014

TOPLU SMS Gönderimi Lisansı Alında

Toplu SMS Hizmetini 2014 yılında çıkan yasayla birlikte Tamamen yasal bir çerçevede yapmak için Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ ile BTK dan Lisans alarak genel bayi ağının yanısıra birçok Toplu sms sitesine alt yapı desteği sağlamaya yasal olarak devam edildi.

2015 Haziran

Hizmetlerine devam ediyor

2015 Haziran ayı itibariyle Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. olarak http://www.gsmbilgi.net ile Türkiye geneli 81 ilde ve beldede 1000 üzerinde mağazaya satış desteği veriliyor http://www.engince.net ve alt sitelerimiz aracılığıyla Toplu SMS Gönderimi programı Hizmeti vermeye devam ediyoruz...

2015 TEMMUZ

BDDK dan yasal Fatura Ödeme Merkezi Lisanslı Alındı

2015 TEMMUZ Ayında Yeni yasa gereği BDDK dan Fatura Ödeme Merkezi ve bayilik dağıtımı hizmetleri için Lisans Alarak Türkiyedeki 15 Lisanslı firmadan biri oldu.

PRESENT
TOP